Een nieuw begin!
alles wat geen liefde is gaat verdwijnen
We komen qua nrs voor dit jaar uit op nr 6 dat staat voor een ouder- figuur. Deze kan zowel liefdevol als streng zijn zo nodig zacht maar ook standvastig. Het jaar zal in het teken staan van harmonie, verbinding en samenwerking. Dus machtsmisbruik gaan we hoe dan ook langzaam maar zeker zien verdwijnen!
Weet je gesteund en hou vertrouwen want hier geld dus volledig The Universe has your back.
De energie van 6 is ook verbonden met de planeet Venus ,de meest vreedzame planeet die ons bekend is en de planeet van Liefde en schoonheid.
De 2 staat voor verbinding met de vrouwelijke kracht in jou.
De vrouwelijke elementen en kwaliteiten zullen meer naar voren komen in onze relaties en wereldse zaken.
Onze yogales die over aarde en water gaat ,stabiliteit en standvastigheid en zachtheid en laten stromen sluit hier naadloos bij aan.
Dan verder met de 7 stappen naar geluk,
we zijn aangekomen bij stap 4 : Goddelijkheid
Goddelijkheid is wanneer je jezelf en je leven op het spel zet om anderen te dienen
En goddelijkheid geeft je genade
Om goed te verankeren doen we de komende week The Divine Government om meer Goddelijkheid te brengen bij de huidige machthebbers en ook in onszelf om onze creatiekracht te verhogen waarmee we zowel verantwoordelijkheid nemen voor de huidige realiteit als ook deze te transformeren
Deze sluit ook weer mooi aan bij ons voorgaande focuspunt ( stap 4 )
Sat Nam
Jan Hidde en Linda
Koop je online lidmaatschap hier